Дошкільнятам

Інтенсивний курс підготовки до школи


Перехід з садочка до школи може виявитись важким випробуванням для дитини. Ми створюємо сприятливі умови для того, щоб Ваш майбутній школяр здобув віру в себе, в свої сили та здібності. І почував себе дорослою людиною, гордо називаючись школярем. Для дітей 5-6 років

Ранній розвиток від 1 року (з мамою)


Кожен день Вашого малюка - це крок у доросле життя. Разом ми спонукаємо його долучитися до світу Знань та Умінь, пізнати Себе й Інших, навчимо справлятися зі своїми Хочу і Боюсь. А головне - ми зробимо дитину щасливішою від власного усвідомлення Я МОЖУ, Я САМ, Я РОСТУ !!! Ми допоможемо скласти карту розвитку Вашої дитини та впоратися з труднощами виховання.

English lessons


Курс розрахований для малят від 3х років. Завдяки комфортній психологічній обстановці, умінням та знанням викладача, а також захоплюючому процесу гри, заняття з англійської мови викликають в дошкільнят інтерес до навчання та в загальному до іноземної мови.

Міні-сад


Наш міні-сад - корисна штука: Мамам - прогулянка, Дітям - наука! Працює в робочі дні з 8.30 до 13.00 та з 14.00 до 18.00 від 2х років

Ментальна арифметика.Ментаніум


Центр "Райдуга" разом з Центром дитячого інтелектуального розвитку New Generation Z розпочинає інтелектуальні тренування за програмою ментальної арифметики для дітей від 5 до 12 років.

Хореографія


Правильна постава, гнучкість, легка хода - кожна мама бажає бачити ці риси у свого малюка. І навіть з бридкого каченяти, незграбного та неповороткого може вирости прекрасний лебідь! Ми починаємо працювати з 3х річками. Заняття танцями - ось шлях до успіху!

Творча майстерня


Ми,батьки, мріємо бачити своїх дітей самостійними, цілеспрямованими, активними і щоб вони одночас зберегли свою індивідуальність, неповторність, мали гарний смак, вправні руки. Ці завдання вирішуються у "Творчій майстерні". Курс розрахований для малят від 2х років.

Логоритміка


Якщо Ви помітили, що Ваша дитина неправильно вимовляє деякі звуки, її мова нечітка; якщо Вашій дитині вже 3 роки, а вона ще не почала розмовляти; якщо Вам здається, що мова Вашої дитини відрізняється від вимови її однолітків, то ми допоможемо вам відкоректувати цю ситуацію.

Логопед. Корекція звуковимови


Індивідуальні заняття з викладачем у ігровій формі, плюс наполегливість та старанність і в результаті - гарна вимова.

Дитячий психоаналіз


Більшість батьків періодично звертають увагу на вікові труднощі своїх дітей. Часто це прояв аресивності, упертості, неслухняності, а іноді - апатії. Причини можуть бути настільки різними, що самостійно знайти їх просто неможливо.

Бебі-йога


Дитяча йога - це різні гімнастичні вправи (йога-асани), дихальні гімнастики, ігри, що допоможуть укріпити здоров'я дітей, розвинути інтуїцію, навчать ставити цілі та задачі в житті, а також навчать слухати себе, любити оточуючий світ, а також дякувати за все, що ми маємо.

Сенсорика


Розвиток мілкої моторики

Imaginarium (експерименти)


Курс "Imaginarium" - це перші кроки до знайомства з наукою, експериментами, різними явищами у нашому житті.

Літній табір. Корисні канікули. від 4,5 років


Цікаві тематичні тижні присвячені різним країнам світу, під час яких діти познайомляться з різними культурами, традиціями, складуть власну карту мандрівника, пограють у ігри, зв'язані з темою дня, проведуть квести, підготують концертну програму, поспілкуються англійською. А головне -знайдуть собі нових друзів. Ми розташовані у парковій зоні, тому рухливі ігри на свіжому повітрі зміцнять їх здоров'я та принесуть радість перемог!

Ерудит


Кожен з батьків мріє, щоб його дитина була ерудованою, знала багато цікавого та вміла використовувати свої знання. Цей курс розрахований для дітей від 3х до 7ми років. Поступово розкривається світ предметів, речей, їх будова, призначення, використання.

Школа юного географа (від 4х років)


Заняття географією основані на внутрішній потребі дитини пізнавати світ навколо. Дитина дивується: скільки цікавого навколо! Пізнання – це функція не тільки інтелекту, а й особистості, тому заняття сприяють прояву активності, самостійності, впевненості в своїх здібностях та силах.

Сходинки до знань (готуємось до школи)


Курс має 3 рівні поступової підготовки до школи. Малята від 3х років відвідують заняття з розвитку. У грі вони розвинуть мовлення, навчаться читати, рахувати, логічно мислити, гарно писати, вільно спілкуватися і комфортно почувати себе в колективі, працювати в команді.

Шахи


Для дитини шахи це: логіка, терпіння, вдумливість, інтелект, концентрація, лідерство, успіх

Кулінарні майстер-класи


На майстер-класах діти не тільки виготовляють смаколики, але й знайомляться з історією створення страви, країну її походження. Кожен приймає учать у всіх етапах процесу і з радістю пригощаеться сам та пригощає своїх рідних.