Наші послуги

Дошкільнятам

Дошкільнятам


До нас приводять малят від 1 року на перші розвиваючі заняття курсу «Навчаємось з мамою», і далі крок за кроком, ми не просто готуємо малят до відвідування садочка та школи, а шукаємо в них зернятка талантів та створюємо для них максимально комфортні умови для розвитку. У грі та спілкуванні з однолітками діти отримують радість від нових відкриттів, стають впевненими в собі, тому, що наші заняття націлені на інтелектуальний, творчий, естетичний та емоційний розвиток. Батьки обирають напрями та тривалість курсів, разом з психологами складають карту індивідуального розвитку дитини.


Детальніше
Школярам

Школярам


Майже всі наші клієнти-школярі були спочатку нашими клієнтами-дошкільниками, а це говорить про те, нам довіряють, що наш Центр росте разом з нашими дітьми. Ми відчуваємо відповідальність за ті знання і навички, які отримали наші вихованці, намагаємось створити їм найкращі умови для навчання та розвитку. Кожен може обрати собі напрямок до душі – це і творчі майстер-класи, і індивідуальні заняття, тренінги та розваги.


Детальніше
Дорослим

Дорослим


Іноді діти бувають неслухняними, іноді не розумієш як їх виховувати далі, а іноді просто підійшла чергова вікова криза і особисті відносини втрачають свою яскравість. Що робити, як вчинити? Наші психологи допоможуть знайти вихід зі складного становища. У вас є хобі – поділіться з оточуючими радістю творчості, або творіть разом з нами на майстер-класах. Прийшов час зайнятися собою – ми запропонуємо заняття з фітнес-денсу, вокалу, щоб ви відчули себе впевненішими у клубі, серед друзів. У справах стався ступор, саботуєте важливі діла - тренінг по особистому розвитку допоможе знайти слабкі місця та визначить 3 перші кроки до мети. Три години для себе – це можливість залишити дитину в ігровій кімнаті та зайнятися своїми справами.


Детальніше