Інтенсивний курс підготовки до школи

01:00     разово 200 грн Абонемент 1200


сходинки до знань Центр інтелектуального та творчого розвитку Райдуга

Основне завдання курсу - систематизувати знання з математики, грамоти, розвитку мовлення, а також набутого життєвого досвіду, початкових уявлень про довкілля і суспільне життя.

Головна задача – навчити вчитися. Перед школою дуже важливо навчити дитину слухати та сприймати інформацію від дорослих та однолітків, вільно спілкуватися, вміти швидко будувати поширені речення, ставити питання та відповідати на них, слідкувати за правильністю вимови,

 

Види діяльності на заняттях:

  • - Розвиток мовлення. Ігрові вправи націлені на узагальнення та розвиток зв'язного мовлення, вдосконалення монологічної мови (описи, пояснення ситуацій, висловлювання своєї точки зору), перекази літературних творів (самостійно та за планом), складання сюжетних оповідань, побудову багаторольових діалогів. В кінці курсу дитина повинна вільно володіти мовленнєвими навичками, мати достатній словниковий запас, вільно висловлювати свої думки, переказувати події. Мова дитини має бути чистою та граматично правильною.  

 

  • - Читання. Проводяться ігрві вправи на розвикок фонематичного слуху, визначення положень звуків у слові. Відпрацьовується звуко-буквенний аналіз слів. Вдосконалюються навички читання слів, словосполучень, текстів. Проводяться вправи на розвиток швидкості читання.

 

  • - Математика з елементами логіки. На заняттях розвиваються уміння узагальнювати, порівнювати, знаходити відповідь, задавати питання. Ускладнюються завдання з геометричними фігурами (класифікації, побудова з частин тощо). Діти знайомляться з послідовностями, рівностями, нерівностями чисел. Визначають логічні зв'язки, вимірюють, вирішують початкові арифметичні задачі, приклади. Розвивають логічне мислення, пам'ять. На кінець курсу дитина зможе успішно вирішувати інтелектуальні задачі різного рівня.

 

  • - Письмові вправи. Штрихування. Друкування букв, складів, слів. Елементи письмових букв. Написання цифр та прикладів. Робота в зошитах з друкованою основою.