Розклад

вул. Волгоградська, 18

Дошкільнятам

Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Ранній розвиток від 1 року (з мамою) А понеділок 10:00 - 10:40 Кременюк Аліна Олександрівна
A п'ятниця 10:00 - 10:40 Кременюк Аліна Олександрівна
Сенсорика А вівторок 09:30 - 10:00 Кременюк Аліна Олександрівна
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Funny English (Англійська мова) А середа 11:30 - 12:10 Зубченко Валерія Сергіївна
п'ятниця 11:30 - 12:10 Зубченко Валерія Сергіївна
Міні-сад А понеділок 08:30 - 18:00 Бикова Тетяна Михайлівна
п'ятниця 08:30 - 18:00 Бикова Тетяна Михайлівна
Веселі нотки (Вокал) А вівторок 10:30 - 11:00 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 10:30 - 11:00 Бабенюк Марина Олегівна
Хореографія А вівторок 12:00 - 12:30 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 12:00 - 12:30 Бабенюк Марина Олегівна
Творча майстерня А вівторок 10:00 - 10:30 Недбайло Тетяна Олександрівна
четвер 10:00 - 10:30 Недбайло Тетяна Олександрівна
Логоритміка А середа 12:00 - 12:30 Кременюк Аліна Олександрівна
п'ятниця 12:00 - 12:30 Кременюк Аліна Олександрівна
Imaginarium (експерименти) А понеділок 10:30 - 11:00 Зубченко Валерія Сергіївна
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Funny English (Англійська мова) А середа 11:30 - 12:10 Зубченко Валерія Сергіївна
п'ятниця 11:30 - 12:10 Зубченко Валерія Сергіївна
Міні-сад понеділок 08:30 - 18:00 Бикова Тетяна Михайлівна
п'ятниця 08:30 - 18:00 Бикова Тетяна Михайлівна
Веселі нотки (Вокал) А вівторок 11:00 - 11:30 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 11:00 - 11:30 Бабенюк Марина Олегівна
Хореографія А вівторок 10:30 - 11:00 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 10:30 - 11:00 Бабенюк Марина Олегівна
Творча майстерня А вівторок 10:00 - 10:30 Недбайло Тетяна Олександрівна
четвер 10:00 - 10:30 Недбайло Тетяна Олександрівна
Б вівторок 17:30 - 18:00 Недбайло Тетяна Олександрівна
четвер 17:30 - 18:00 Недбайло Тетяна Олександрівна
Imaginarium (експерименти) А понеділок 10:30 - 11:00 Зубченко Валерія Сергіївна
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Funny English (Англійська мова) А середа 10:30 - 11:10 Зубченко Валерія Сергіївна
п'ятниця 10:30 - 11:10 Зубченко Валерія Сергіївна
Б вівторок 17:00 - 17:40 Зубченко Валерія Сергіївна
п'ятниця 17:00 - 17:40 Зубченко Валерія Сергіївна
Міні-сад А понеділок 08:30 - 18:00 Бикова Тетяна Михайлівна
п'ятниця 08:30 - 18:00 Бикова Тетяна Михайлівна
Веселі нотки (Вокал) А вівторок 10:00 - 10:30 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 10:00 - 10:30 Бабенюк Марина Олегівна
Хореографія А вівторок 11:30 - 12:00 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 11:30 - 12:00 Бабенюк Марина Олегівна
Творча майстерня вівторок 12:00 - 12:30 Недбайло Тетяна Олександрівна
четвер 12:00 - 12:30 Недбайло Тетяна Олександрівна
Imaginarium (експерименти) А понеділок 10:00 - 10:30 Зубченко Валерія Сергіївна
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Інтенсивний курс підготовки до школи А понеділок 18:00 - 19:30 Піддубняк Раїса Петрівна
середа 18:00 - 19:30 Піддубняк Раїса Петрівна
Funny English (Англійська мова) А середа 10:00 - 10:40 Зубченко Валерія Сергіївна
п'ятниця 10:00 - 10:40 Зубченко Валерія Сергіївна
Б вівторок 17:00 - 17:40 Зубченко Валерія Сергіївна
п'ятниця 17:00 - 17:40 Зубченко Валерія Сергіївна
Міні-сад А понеділок 08:30 - 18:00 Бикова Тетяна Михайлівна
п'ятниця 08:30 - 18:00 Бикова Тетяна Михайлівна
Веселі нотки (Вокал) А вівторок 10:00 - 10:30 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 10:00 - 10:30 Бабенюк Марина Олегівна
Хореографія А вівторок 11:30 - 12:00 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 11:30 - 12:00 Бабенюк Марина Олегівна
Творча майстерня А вівторок 10:30 - 11:00 Недбайло Тетяна Олександрівна
четвер 10:30 - 11:00 Недбайло Тетяна Олександрівна
Imaginarium (експерименти) А понеділок 11:30 - 12:00 Зубченко Валерія Сергіївна
Сходинки до знань (готуємось до школи) А понеділок 12:00 - 13:00 Бикова Тетяна Михайлівна
середа 12:00 - 13:00 Бикова Тетяна Михайлівна
п'ятниця 12:00 - 13:00 Бикова Тетяна Михайлівна

Школярам

Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Літній денний табір А вівторок 18:00 - 03:00 Зубченко Валерія Сергіївна
п'ятниця 18:00 - 03:00 Зубченко Валерія Сергіївна
п'ятниця 11:00 - 20:00 Зубченко Валерія Сергіївна
середа 14:00 - 23:00 Зубченко Валерія Сергіївна
Бізнес-школа для школярів вівторок 11:00 - 12:00 Бикова Тетяна Михайлівна
середа 11:00 - 12:00 Бикова Тетяна Михайлівна
четвер 11:00 - 12:00 Бикова Тетяна Михайлівна
Географія "Навколо світу" понеділок 14:00 - 15:00 Зубченко Валерія Сергіївна
четвер 14:00 - 15:00 Зубченко Валерія Сергіївна
п'ятниця 14:00 - 15:00 Зубченко Валерія Сергіївна
Funny English (Весела англійська) А понеділок 18:00 - 19:00 Зубченко Валерія Сергіївна
четвер 18:00 - 19:00 Зубченко Валерія Сергіївна
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Вокал понеділок 15:00 - 16:00 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 15:00 - 16:00 Бабенюк Марина Олегівна

Дорослим

На даний час, заняття по даній категорії не проводяться