Дошкільнятам
Курс |
Група |
День тижня |
Час проведення |
Викладач |
Ранній розвиток від 1 року (з мамою) |
А |
середа
|
11:00 - 11:45
|
Горделюк Тетяна Олександрівна |
A |
п'ятниця
|
11:00 - 11:45
|
Горделюк Тетяна Олександрівна |
Курс |
Група |
День тижня |
Час проведення |
Викладач |
English lessons |
А |
понеділок
|
10:00 - 10:59
|
Максютенко Ірина Євгенівна |
середа
|
10:00 - 10:59
|
Максютенко Ірина Євгенівна |
четвер
|
10:00 - 10:59
|
Максютенко Ірина Євгенівна |
Міні-сад |
А |
понеділок
|
08:30 - 18:00
|
|
вівторок
|
08:30 - 18:00
|
|
|
середа
|
08:30 - 18:00
|
|
четвер
|
08:30 - 18:00
|
|
п'ятниця
|
08:30 - 18:00
|
|
Ментальна арифметика.Ментаніум |
А |
вівторок
|
10:30 - 11:10
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
четвер
|
10:30 - 11:10
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
Хореографія |
А |
понеділок
|
12:10 - 12:40
|
Наталя Володимирівна |
п'ятниця
|
12:00 - 12:30
|
Наталя Володимирівна |
Творча майстерня |
А |
вівторок
|
10:00 - 10:30
|
|
п'ятниця
|
10:00 - 10:30
|
|
Логоритміка |
А |
понеділок
|
11:40 - 12:10
|
Кременюк Аліна Олександрівна |
четвер
|
11:30 - 12:00
|
Кременюк Аліна Олександрівна |
Сенсорика |
А |
середа
|
12:10 - 12:40
|
Горделюк Тетяна Олександрівна |
|
п'ятниця
|
11:00 - 11:30
|
Горделюк Тетяна Олександрівна |
Imaginarium (експерименти) |
А |
понеділок
|
10:00 - 10:30
|
|
Курс |
Група |
День тижня |
Час проведення |
Викладач |
English lessons |
А |
понеділок
|
10:10 - 11:09
|
Максютенко Ірина Євгенівна |
середа
|
11:10 - 12:09
|
П'ятих Маргарита Олександрівна |
A |
п'ятниця
|
11:10 - 12:09
|
П'ятих Маргарита Олександрівна |
Міні-сад |
|
понеділок
|
08:30 - 18:00
|
|
вівторок
|
08:30 - 18:00
|
|
середа
|
08:30 - 18:00
|
|
четвер
|
08:30 - 18:00
|
|
п'ятниця
|
08:30 - 18:00
|
|
Ментальна арифметика.Ментаніум |
А |
вівторок
|
10:30 - 11:10
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
четвер
|
10:30 - 11:10
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
Хореографія |
А |
вівторок
|
12:10 - 12:40
|
Бабенюк Марина Олегівна |
четвер
|
12:00 - 12:30
|
Бабенюк Марина Олегівна |
Творча майстерня |
А |
вівторок
|
10:00 - 10:30
|
|
п'ятниця
|
10:00 - 10:30
|
|
Логоритміка |
|
вівторок
|
12:40 - 13:10
|
Кременюк Аліна Олександрівна |
четвер
|
12:40 - 13:10
|
Кременюк Аліна Олександрівна |
Сенсорика |
|
понеділок
|
12:10 - 12:40
|
Кременюк Аліна Олександрівна |
Imaginarium (експерименти) |
А |
понеділок
|
10:00 - 10:30
|
Любімова Олена Геннадіївна |
Кулінарні майстер-класи |
|
п'ятниця
|
16:00 - 17:30
|
|
Курс |
Група |
День тижня |
Час проведення |
Викладач |
English lessons |
А |
понеділок
|
11:40 - 12:39
|
П'ятих Маргарита Олександрівна |
середа
|
11:40 - 12:39
|
П'ятих Маргарита Олександрівна |
A |
п'ятниця
|
11:40 - 12:39
|
П'ятих Маргарита Олександрівна |
Міні-сад |
А |
понеділок
|
08:30 - 18:00
|
|
вівторок
|
08:30 - 18:00
|
|
|
середа
|
08:30 - 18:00
|
|
четвер
|
08:30 - 18:00
|
|
п'ятниця
|
08:30 - 18:00
|
|
Ментальна арифметика.Ментаніум |
А |
вівторок
|
10:30 - 11:10
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
четвер
|
10:30 - 11:10
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
Хореографія |
А |
вівторок
|
12:10 - 12:40
|
Бабенюк Марина Олегівна |
четвер
|
12:10 - 12:40
|
Бабенюк Марина Олегівна |
Творча майстерня |
|
вівторок
|
10:00 - 10:30
|
|
п'ятниця
|
10:00 - 10:30
|
|
Логоритміка |
|
вівторок
|
11:40 - 12:10
|
Кременюк Аліна Олександрівна |
четвер
|
11:40 - 12:10
|
Кременюк Аліна Олександрівна |
Imaginarium (експерименти) |
А |
понеділок
|
10:30 - 11:00
|
Любімова Олена Геннадіївна |
Кулінарні майстер-класи |
|
п'ятниця
|
16:00 - 17:30
|
|
Курс |
Група |
День тижня |
Час проведення |
Викладач |
Інтенсивний курс підготовки до школи |
|
вівторок
|
17:00 - 18:00
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
четвер
|
17:00 - 18:00
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
Б |
понеділок
|
10:00 - 11:00
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
середа
|
10:00 - 11:00
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
п'ятниця
|
10:00 - 11:00
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
English lessons |
Б |
понеділок
|
12:10 - 13:09
|
П'ятих Маргарита Олександрівна |
середа
|
12:10 - 13:09
|
П'ятих Маргарита Олександрівна |
п'ятниця
|
12:10 - 13:09
|
П'ятих Маргарита Олександрівна |
Ментальна арифметика.Ментаніум |
|
вівторок
|
17:45 - 18:25
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
субота
|
11:00 - 11:40
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
Хореографія |
А |
вівторок
|
12:40 - 13:10
|
Бабенюк Марина Олегівна |
четвер
|
12:30 - 13:00
|
Бабенюк Марина Олегівна |
Творча майстерня |
А |
вівторок
|
11:10 - 11:40
|
|
четвер
|
12:30 - 13:00
|
|
Логоритміка |
|
вівторок
|
12:10 - 12:40
|
Кременюк Аліна Олександрівна |
четвер
|
12:10 - 12:40
|
Кременюк Аліна Олександрівна |
Imaginarium (експерименти) |
А |
понеділок
|
11:40 - 12:10
|
Любімова Олена Геннадіївна |
Ерудит |
Б |
вівторок
|
11:40 - 12:10
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
четвер
|
11:40 - 12:10
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
А |
вівторок
|
10:00 - 10:30
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
четвер
|
10:00 - 10:30
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
Сходинки до знань (готуємось до школи) |
А |
середа
|
10:00 - 11:00
|
Кременюк Аліна Олександрівна |
п'ятниця
|
10:00 - 11:00
|
Кременюк Аліна Олександрівна |
Кулінарні майстер-класи |
|
п'ятниця
|
16:00 - 17:30
|
|
Школярам
Курс |
Група |
День тижня |
Час проведення |
Викладач |
Початкова школа "RAI Sсhool" |
А |
вівторок
|
08:30 - 17:30
|
Загумьоннова Наталія Петрівна |
п'ятниця
|
08:30 - 17:30
|
Загумьоннова Наталія Петрівна |
четвер
|
08:30 - 17:30
|
Загумьоннова Наталія Петрівна |
|
понеділок
|
08:30 - 17:30
|
Загумьоннова Наталія Петрівна |
середа
|
08:30 - 17:30
|
Загумьоннова Наталія Петрівна |
Ментаніум + Ментальна арифметика |
|
вівторок
|
17:45 - 18:30
|
|
субота
|
11:00 - 11:45
|
|
Англійська мова |
1 |
понеділок
|
16:00 - 16:59
|
|
2 |
середа
|
17:00 - 17:59
|
|
3 |
п'ятниця
|
18:00 - 18:59
|
|
Географія "Навколо світу" |
|
четвер
|
14:00 - 15:00
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
п'ятниця
|
14:00 - 15:00
|
Загумьонова Наталія Петрівна |
Speaking Club |
1 |
вівторок
|
17:00 - 18:00
|
|
2 |
четвер
|
18:00 - 19:00
|
|
Курс |
Група |
День тижня |
Час проведення |
Викладач |
Вокал |
|
понеділок
|
18:00 - 19:00
|
Раковська Ірина Едуардівна |
четвер
|
18:00 - 19:00
|
Раковська Ірина Едуардівна |
Кулінарні майстер-класи |
|
п'ятниця
|
16:00 - 17:30
|
|
Дорослим
На даний час, заняття по даній категорії не проводяться