Розклад

вул. Волгоградська, 18

Дошкільнятам

Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Ранній розвиток від 1 року (з мамою) А середа 10:30 - 11:10 Півньова Ірина Володимирівна
A п'ятниця 10:30 - 11:10 Півньова Ірина Володимирівна
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Funny English (Англійська мова) А середа 12:40 - 13:10 Півньова Ірина Володимирівна
п'ятниця 12:40 - 13:10 Пивньова Ірина Володимирівна
Міні-сад А понеділок 08:30 - 18:00 Бикова Тетяна Михайлівна
п'ятниця 08:30 - 18:00 Бикова Тетяна Михайлівна
вівторок 08:30 - 18:00 Недбайло Тетяна Олександрівна
четвер 08:30 - 18:00 Недбайло Тетяна Олександрівна
середа 08:30 - 18:00 Кременюк Аліна Олександрівна
Ментальна арифметика А вівторок 10:30 - 11:10 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 10:30 - 11:10 Бабенюк Марина Олегівна
Хореографія А вівторок 11:40 - 12:10 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 12:00 - 12:30 Бабенюк Марина Олегівна
Творча майстерня А вівторок 10:00 - 10:30 Недбайло Тетяна Олександрівна
четвер 10:00 - 10:30 Недбайло Тетяна Олександрівна
Логоритміка А вівторок 12:40 - 13:10 Кременюк Аліна Олександрівна
четвер 12:40 - 13:10 Кременюк Аліна Олександрівна
Сенсорика А середа 12:10 - 12:40 Кременюк Аліна Олександрівна
п'ятниця 12:10 - 12:40 Кременюк Аліна Олександрівна
Imaginarium (експерименти) А понеділок 10:30 - 11:00 Недбайло Тетяна Олександрівна
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Funny English (Англійська мова) А середа 10:00 - 10:30 Півньова Ірина Володимирівна
п'ятниця 10:00 - 10:30 Півньова Ірина Володимирівна
Міні-сад понеділок 08:30 - 18:00 Півньова Ірина Володимирівна
п'ятниця 08:30 - 18:00 Півньова Ірина Володимирівна
вівторок 08:30 - 18:00 Недбайло Тетяна Олександрівна
четвер 08:30 - 18:00 Недбайло Тетяна Олександрівна
середа 08:30 - 18:00 Кременюк Аліна Олександрівна
Ментальна арифметика А вівторок 10:30 - 11:10 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 10:30 - 11:10 Бабенюк Марина Олегівна
Хореографія А вівторок 11:40 - 12:10 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 10:30 - 11:00 Бабенюк Марина Олегівна
Творча майстерня А вівторок 10:00 - 10:30 Недбайло Тетяна Олександрівна
четвер 10:00 - 10:30 Недбайло Тетяна Олександрівна
Б вівторок 17:30 - 18:00 Недбайло Тетяна Олександрівна
четвер 17:30 - 18:00 Недбайло Тетяна Олександрівна
Логоритміка вівторок 12:40 - 13:10 Кременюк Аліна Олександрівна
четвер 12:40 - 13:10 Кременюк Аліна Олександрівна
Сенсорика понеділок 12:10 - 12:40 Кременюк Аліна Олександрівна
Imaginarium (експерименти) А понеділок 11:40 - 12:10 Кременюк Аліна Олександрівна
Кулінарні майстер-класи п'ятниця 16:00 - 17:30 Недбайло Тетяна Олександрівна
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Funny English (Англійська мова) А п'ятниця 11:40 - 12:10 Півньова Ірина Володимирівна
середа 11:40 - 12:10 Півньова Ірина Володимирівна
Міні-сад А понеділок 08:30 - 18:00 Бикова Тетяна Михайлівна
п'ятниця 08:30 - 18:00 Бикова Тетяна Михайлівна
Ментальна арифметика А вівторок 10:30 - 11:10 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 10:30 - 11:10 Бабенюк Марина Олегівна
Хореографія А вівторок 11:40 - 12:10 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 11:40 - 12:10 Бабенюк Марина Олегівна
Творча майстерня вівторок 12:00 - 12:30 Недбайло Тетяна Олександрівна
четвер 12:00 - 12:30 Недбайло Тетяна Олександрівна
Логоритміка вівторок 11:40 - 12:10 Кременюк Аліна Олександрівна
четвер 11:40 - 12:10 Кременюк Аліна Олександрівна
Imaginarium (експерименти) А понеділок 11:40 - 12:10 Кременюк Аліна Олександрівна
Кулінарні майстер-класи п'ятниця 16:00 - 17:30
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Інтенсивний курс підготовки до школи понеділок 18:00 - 19:30 Піддубняк Раїса Петрівна
середа 18:00 - 19:30 Піддубняк Раїса Петрівна
Б понеділок 10:00 - 11:30 Бикова Тетяна Михайлівна
середа 10:00 - 11:30 Бикова Тетяна Михайлівна
п'ятниця 10:00 - 11:30 Бикова Тетяна Михайлівна
Funny English (Англійська мова) Б понеділок 12:10 - 12:40 Півньова Ірина Володимирівна
середа 12:10 - 12:40 Півньова Ірина Володимирівна
п'ятниця 12:10 - 12:40 Півньова Ірина Володимирівна
Ментальна арифметика вівторок 17:45 - 18:25
субота 11:00 - 11:40
Хореографія А вівторок 11:40 - 12:10 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 11:40 - 12:10 Бабенюк Марина Олегівна
Творча майстерня А вівторок 10:30 - 11:00 Недбайло Тетяна Олександрівна
четвер 10:30 - 11:00 Недбайло Тетяна Олександрівна
Логоритміка вівторок 12:10 - 12:40 Кременюк Аліна Олександрівна
четвер 12:10 - 12:40 Кременюк Аліна Олександрівна
Imaginarium (експерименти) А понеділок 10:30 - 11:00 Кременюк Аліна Олександрівна
Ерудит Б вівторок 11:40 - 12:10 Загумьонова Наталія Петрівна
четвер 11:40 - 12:10 Загумьонова Наталія Петрівна
А вівторок 10:00 - 10:30 Загумьонова Наталія Петрівна
четвер 10:00 - 10:30 Загумьонова Наталія Петрівна
Сходинки до знань (готуємось до школи) А середа 10:00 - 11:00 Кременюк Аліна Олександрівна
п'ятниця 10:00 - 11:00 Кременюк Аліна Олександрівна
Кулінарні майстер-класи п'ятниця 16:00 - 17:30 Недбайло Тетяна Олександрівна

Школярам

Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Початкова школа "RAI Sсhool" А вівторок 08:30 - 17:30 Бикова Тетяна Михайлівна
п'ятниця 08:30 - 17:30 Бикова Тетяна Михайлівна
четвер 08:30 - 17:30 Бикова Тетяна Михайлівна
понеділок 08:30 - 17:30 Бикова Тетяна Михайлівна
середа 08:30 - 17:30 Бикова Тетяна Михайлівна
Ментальна арифметика вівторок 17:45 - 18:30
субота 11:00 - 11:45
Англійська з носіями вівторок 18:00 - 19:00 Півньова Ірина Володимирівна +
четвер 18:00 - 19:00 Півньова Ірина Володимирівна +
субота 11:00 - 12:00 Півньова Ірина Володимирівна +
Географія "Навколо світу" четвер 14:00 - 15:00 Загумьонова Наталія Петрівна
п'ятниця 14:00 - 15:00 Загумьонова Наталія Петрівна
Funny English (Весела англійська) А понеділок 18:00 - 19:00 Пивньова Ірина Володимирівна
четвер 18:00 - 19:00 Пивньова Ірина Володимирівна
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Вокал понеділок 18:00 - 19:00 Раковська Ірина Едуардівна
четвер 18:00 - 19:00 Раковська Ірина Едуардівна
Кулінарні майстер-класи п'ятниця 16:00 - 17:30 Недбайло Тетяна Олександрівна

Дорослим

На даний час, заняття по даній категорії не проводяться