Розклад

вул. Волгоградська, 18

Дошкільнятам

Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Ранній розвиток від 1 року (з мамою) А понеділок 10:00 - 10:40 Кременюк Аліна Олександрівна
A п'ятниця 10:00 - 10:40 Кременюк Аліна Олександрівна
Сенсорика А понеділок 10:30 - 11:00 Кременюк Аліна Олександрівна
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Funny English (Англійська мова) А середа 11:00 - 11:40 Шапран Ольга
п'ятниця 11:00 - 11:40 Шапран Ольга
Міні-сад А понеділок 08:30 - 18:00 Каминіна Віолетта Ігорівна
п'ятниця 08:30 - 18:00 Каминіна Віолетта Ігорівна
Веселі нотки (Вокал) А вівторок 10:30 - 11:00 Раковська Ірина Едуардівна
четвер 10:30 - 11:00 Раковська Ірина Едуардівна
Хореографія А вівторок 12:30 - 13:00 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 12:30 - 13:00 Бабенюк Марина Олегівна
Творча майстерня А вівторок 10:00 - 10:30 Каплун Олена Володимирівна
четвер 10:00 - 10:30 Каплун Олена Володимирівна
Логоритміка А вівторок 10:30 - 11:00 Бабінцева Марія Олександрівна
Imaginarium (експерименти) А понеділок 10:00 - 10:30 Каминіна Віолетта Ігорівна
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Funny English (Англійська мова) А середа 10:30 - 11:10 Шапран Ольга
п'ятниця 10:30 - 11:10 Шапран Ольга
Міні-сад понеділок 08:30 - 18:00 Каминіна Віолетта Ігорівна
п'ятниця 08:30 - 18:00 Каминіна Віолетта Ігорівна
Веселі нотки (Вокал) А вівторок 11:00 - 11:30 Раковська Ірина Едуардівна
четвер 11:00 - 11:30 Раковська Ірина Едуардівна
Хореографія А вівторок 12:00 - 12:30 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 12:00 - 12:30 Бабенюк Марина Олегівна
Б понеділок 18:00 - 18:30 Зубченко Валерія Сергіївна
четвер 18:00 - 18:30 Зубченко Валерія Сергіївна
Творча майстерня А вівторок 11:00 - 11:30 Каплун Олена Володимирівна
четвер 11:00 - 11:30 Каплун Олена Володимирівна
Б вівторок 18:00 - 18:30 Кременюк Аліна Олександрівна
четвер 18:00 - 18:30 Кременюк Аліна Олександрівна
Imaginarium (експерименти) А понеділок 10:00 - 10:30 Каминіна Віолетта Ігорівна
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Funny English (Англійська мова) А середа 10:30 - 11:10 Шапран Ольга
п'ятниця 10:30 - 11:10 Шапран Ольга
Б вівторок 17:00 - 17:40 Зубченко Валерія Сергіївна
п'ятниця 17:00 - 17:40 Зубченко Валерія Сергіївна
Міні-сад А понеділок 08:30 - 18:00 Каминіна Віолетта Ігорівна
п'ятниця 08:30 - 18:00 Каминіна Віолетта Ігорівна
Веселі нотки (Вокал) А вівторок 11:30 - 12:00 Раковська Ірина Едуардівна
четвер 11:30 - 12:00 Раковська Ірина Едуардівна
Хореографія А вівторок 12:00 - 12:30 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 12:00 - 12:30 Бабенюк Марина Олегівна
Творча майстерня вівторок 11:00 - 11:30 Каплун Олена Володимирівна
четвер 11:00 - 11:30 Каплун Олена Володимирівна
Imaginarium (експерименти) А понеділок 10:00 - 10:30 Каминіна Віолетта Ігорівна
Шахи вівторок 17:00 - 17:45
четвер 17:00 - 17:45
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Інтенсивний курс підготовки до школи А понеділок 18:00 - 19:30 Піддубняк Раїса Петрівна
середа 18:00 - 19:30 Піддубняк Раїса Петрівна
Funny English (Англійська мова) А середа 11:00 - 11:40 Шапран Ольга
Б п'ятниця 11:00 - 11:40 Шапран Ольга
Міні-сад А понеділок 08:30 - 18:00 Каминіна Віолетта Ігорівна
п'ятниця 08:30 - 18:00 Каминіна Віолетта Ігорівна
Веселі нотки (Вокал) А вівторок 11:00 - 11:30 Раковська Ірина Едуардівна
четвер 11:00 - 11:30 Раковська Ірина Едуардівна
Хореографія А вівторок 11:30 - 12:00 Бабенюк Марина Олегівна
четвер 11:30 - 12:00 Бабенюк Марина Олегівна
Творча майстерня А вівторок 11:30 - 12:00 Каплун Олена Володимирівна
четвер 11:30 - 12:00 Каплун Олена Володимирівна
Imaginarium (експерименти) А понеділок 10:00 - 10:30 Каминіна Віолетта Ігорівна
Сходинки до знань (готуємось до школи) А середа 10:00 - 11:00 Кременюк Аліна Олександрівна
п'ятниця 10:00 - 11:00 Кременюк Аліна Олександрівна
Шахи вівторок 17:00 - 17:45
четвер 17:00 - 17:45

Школярам

Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Funny English (Весела англійська) А п'ятниця 18:00 - 19:00 Голуб Наталя Григорівна
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Літній денний табір А вівторок 18:00 - 03:00 Голуб Наталя Григорівна
п'ятниця 18:00 - 03:00 Голуб Наталя Григорівна
п'ятниця 11:00 - 20:00 Голуб Наталя Григорівна
середа 14:00 - 23:00 Голуб Наталя Григорівна
Бізнес-школа для школярів вівторок 11:00 - 12:00 Бабінцева Марія Олександрівна
середа 11:00 - 12:00 Бабінцева Марія Олександрівна
четвер 11:00 - 12:00 Бабінцева Марія Олександрівна
Географія "Навколо світу" понеділок 14:00 - 15:00 Бабінцева Марія Олександрівна
понеділок 14:00 - 15:00 Бабінцева Марія Олександрівна
четвер 14:00 - 15:00 Бабінцева Марія Олександрівна
п'ятниця 14:00 - 15:00 Бабінцева Марія Олександрівна
Funny English (Весела англійська) А вівторок 18:00 - 19:00 Голуб Наталя Григорівна
Шахи вівторок 17:50 - 18:35
четвер 17:50 - 18:35
Курс Група День тижня Час проведення Викладач
Вокал понеділок 15:00 - 16:00 Єришканова Анастасія Олегівна
четвер 15:00 - 16:00 Єришканова Анастасія Олегівна

Дорослим

На даний час, заняття по даній категорії не проводяться