Школярам

Літній денний табір


Три місяці літніх канікул. 12 тижнів. Як заповнити їх так, щоб дитина була чимось зайнята, щоб не сиділа весь час у гаджетах, щоб безпечно гуляла, щоб розвивалася далі, дізнавалась щось нове, щоб поруч були гарні друзі?

Українська мова та література. ЗНО, ДПА


Життя вимагає нового рівня знань, тому курс підготовки до ЗНО, ДПА допоможе завчасно підготуватися до випробувань, що забезпечить майбутнє Вашої дитини.

Бізнес-школа для школярів


Хочете бачити свою дитину успішною? Курс допоможе сформувати правильне відношення до грошей, навчить складати і формувати бюджет, віднайде мотивацію розвитку, а головне, підвищить самооцінку дитини, навчить працювати в команді.

Психолог (консультація)


Хто як не люблячі батьки помічає найменші зміни в настрої своєї дитини і тут же кидається їй допомогти? І часто досить однієї любові, ласки і терпіння, щоб допомогти малюкові, але в житті бувають такі ситуації, коли однією батьківською любов’ю не обійтися. Звертайтеся, допоможемо!

Майстер-класи


випалювання по дереву, розпис кераміки, миловаріння, бісероплетіння, квілінг, кулінарний майстер-клас, свічки

Вокал


Розвиток сили голосу, постановка голосу, робота над диханням. Розвиток слуху, ритму, сценічна майстерність, постановка номеру

Географія "Навколо світу"


Осінні канікули. Цікаві та корисні


• Англійська мова • тренінг «Розвиток пам’яті та уваги» • цікава географія «Навколо світу» • бізнес-школа «Економ» • наукова лабораторія • вокальна студія «Рулада» • розважальна програма «Хелоувін» • квести та спортивні розваги

Історія України. Підготовка до ЗНО


Вашій дитині потрібно покращити рівень знань з історії? Ви знаєте, що потрібно на обрану дитиною спеціальність надати сертифікат ЗНО з історії? Тоді ці курси для вас.

Funny English (Весела англійська)


Шлях до успішного майбутнього обов'язково включає знання іноземних мов. Це можливість спілкватися у різних країнах світу. Дізнаватися покультуру та побут інших країн. Відчувати себе людиною світу.