Школярам

Літній денний табір


Три місяці літніх канікул. 12 тижнів. Як заповнити їх так, щоб дитина була чимось зайнята, щоб не сиділа весь час у гаджетах, щоб безпечно гуляла, щоб розвивалася далі, дізнавалась щось нове, щоб поруч були гарні друзі?

Початкова школа "RAI Sсhool"


Альтернативна школа повного дня домашнього типу. Навчання за програмою НУШ з використанням сучасних методик та технологій. Індивідуальний підхід. Поглиблений курс курс англійської мови.

Бізнес-школа для школярів


Хочете бачити свою дитину успішною? Курс допоможе сформувати правильне відношення до грошей, навчить складати і формувати бюджет, віднайде мотивацію розвитку, а головне, підвищить самооцінку дитини, навчить працювати в команді.

Психолог (консультація)


Хто як не люблячі батьки помічає найменші зміни в настрої своєї дитини і тут же кидається їй допомогти? І часто досить однієї любові, ласки і терпіння, щоб допомогти малюкові, але в житті бувають такі ситуації, коли однією батьківською любов’ю не обійтися. Звертайтеся, допоможемо!

Майстер-класи


випалювання по дереву, розпис кераміки, миловаріння, бісероплетіння, квілінг, кулінарний майстер-клас, свічки

Вокал


Розвиток сили голосу, постановка голосу, робота над диханням. Розвиток слуху, ритму, сценічна майстерність, постановка номеру

Географія "Навколо світу"


Осінні канікули. Цікаві та корисні


• Англійська мова • тренінг «Розвиток пам’яті та уваги» • цікава географія «Навколо світу» • бізнес-школа «Економ» • наукова лабораторія • вокальна студія «Рулада» • розважальна програма «Хелоувін» • квести та спортивні розваги

Історія України. Підготовка до ЗНО


Вашій дитині потрібно покращити рівень знань з історії? Ви знаєте, що потрібно на обрану дитиною спеціальність надати сертифікат ЗНО з історії? Тоді ці курси для вас.

Funny English (Весела англійська)


Шлях до успішного майбутнього обов'язково включає знання іноземних мов. Це можливість спілкватися у різних країнах світу. Дізнаватися покультуру та побут інших країн. Відчувати себе людиною світу.

Шахи


Уміння грати у шахи для дітей це: розвиток логіки, терпіння, концентрації уваги, наполегливість, прагнення до перемоги, лідерство.

Кулінарні майстер-класи


Під час приготування смаколиків ми знайомимо з історію створення страви, розповідаємо про країну походження. Всі учасники виконують всі етапи проготування. А потім частуємося самі у колі друзів та пригощаємо рідних.